Stručné info o projektu

Jsme z jednoho města a okolí, potkáváme se ve škole i za ní :-).

Rádi fotíme..ale chce to něco novýho..vyšší level....

posunout focení někam dál, na vyšší level. Ovšem nechceme jen tak fotit bez žádných znalostí a zaujetí. Chtěli bychom naše 2 rozměrné fotky obohatit o 3. rozměr - odtud se taky zrodil název projektu - 3D Element." .
Projekt si klade za cíl sdružit mladé lidi se zájmem o fotografování, umožnit jim věnovat se této činnosti na vyšší úrovni. Projekt pomůže mladým osvojit si a to zejména prakticky činnosti, které souvisí s fotografováním, dozví se, co obnáší profese fotografa, dotknou se reálného fotografického prostředí. Získané dovednosti pak zúročí ve vlastní fototvorbě. Tento projekt by měl být jakýmsi startovacím můstkem pro dlouhodobější zájmový útvar, který mladým lidem v současnosti chybí.

PTP = Photo Team Přerov

A group of young people decided to participate in a youth project - 3D Element. Unifying feature of the project is photography. Unlike most projects focused on photography, this one aims to bring an extra view, an extra element into the two dimension world of photos. Participants will have a great oportunity to grow, to improve their photographic skills, to experince real work of real photographers, to share their knowledge with others via social network. Finally they will produce their own pictures which will include their feelings, their opinions, their moods, their art point of view, simply their third element. Project includes several workshops under the leadership of professional photographers, a public exhibition, a photo competition, digital photograph processing and many others.